kupuj według kategorii

Strona główna

Left Banner

  • Piasty bezobsługowe

Blog Categories

Blog Categories

Części do ciągników zachodnich marek

Posted By: Beata Łukasik In: O produktach DOMIX On: Comment: 0 Hit: 65

Na polskiej wsi króluje wiele traktorów zarówno krajowych, jak i zachodnich marek. Nasza firma specjalizuje się w tych drugich.

Dla jakich marek ciągników sprowadzamy części ?

Sprowadzamy części do wiodących marek królujących w gospodarstwach należących do grup CNH (New Holland, Case), AGCO (Massey Ferguson, Valtra, Fendt) , SDF (Same , Deutz Fahr) oraz John Deere .

Na magazynie dostępne od ręki są części, które należy cyklicznie wymieniać z uwagi na ilość motogodzin pracy ciągnika. Natomiast pozostałe części z uwagi na ich różnorodność sprowadzamy.

Dlaczego nie mamy wszystkich części na stanie?

Odpowiedź jest trywialnie prosta – po prostu się nie da. Istnieje nie tylko wiele marek ciągników zachodnich takich jak New Holland, Case , Massey Ferguson, Valtra, Fendt, Same, Deutz Fahr, John Deere, ale wśród nich jest bardzo obszerna ilość modeli oraz wersji.

Kogo zaopatrujemy w części ?

W części zaopatrujemy gospodarstwa lokalnie oraz na terenie całej Polski. Współpracujemy również z  serwisantami i mechanikami zajmującymi się naprawą traktorów.

Części w zamienniku czy w oryginale ?

Decyzja należy do klienta. Wyceniamy części oryginalne jak i w zamienniku. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie i z dużą starannością.

Jakie są najbardziej popularne części, które sprowadzamy do ciągników?

Pompy hydrauliczne, pompy paliwowe, sprzęgło jezdne, sprzęgło WOM , klocki hamulcowe, tarcz sprzęgła, tarczki skrzyni biegów, czopy układu kierowniczego, sworznie, przeguby układu kierowniczego, koła zębate skrzyni biegów,  tłoki , cylinder, pierścienie tłokowe, wały korbowe, panewki korbowe, uszczelki pod głowicę, głowica, szyby, fotele,  paski , łożyska, o-ringi, uszczelniacze, filtry, oleje

In Same Category

Related by Tags

Comments

Leave your comment