kupuj według kategorii

Strona główna

Left Banner

 • Piasty bezobsługowe

Blog Categories

Blog Categories

Części do maszyn uprawowych

Zajmujemy się głównie importem części zamiennych do maszyn uprawowych. Ofertę produktową opieramy na sugestiach i potrzebach Klientów którzy zwracają szczególną uwagę na jakość, technikę wykonania oraz odporność na ścieranie. Istotną cechą również jest fakt iż polecane przez nasz części cechuje powtarzalność produktu. Pozostawiamy również klientowi prawo wyboru dlatego proponujemy produkt importowany z wielu fabryk UE.

W tej kategorii możesz znaleźć części zamienne do: pługów, bron talerzowych, zęby do bron aktywnych, zęby sprężyste do kultywatorów, agregatów podorywkowych, głęboszy, uprawy bezorkowej, siewnika oraz wałów doprawiających.

Podkategorie

 • Pług

  Oferujemy Państwu części zamienne do pługów zagonowych i obrotowych głównie zachodnich marek. Części płużne importujemy bezpośrednio z fabryk, dlatego jesteśmy pewni wykonania oraz powtarzalności produkcji.

  Lemiesze, dłuta, skrzydła odkładni, piersi, płozy , lemieszyki i odkładniczki przedpłużka , ściancze skiby, są wykonane z wysokogatunkowej stali borowej.

 • Pług dłutowy
 • Brona talerzowa

  W tej kategorii znajdą Państwo części do bron talerzowych – talerzówek.

 • Brona aktywna

  W tej kategorii odnajdziecie Państwo zęby pasujące do bron aktywnych Amazone, Kuhn, Maschio, Rabe, Rau, Kverneland i wielu innych. Wszystkie zęby importujemy z fabryki z Włoch. W ofercie również prezentujemy zęby napawane.

 • Kultywator

  W tej kategorii znajdą Państwo części do kultywatora a mianowicie zęby sprężyste, uchwyty, gęsiostopy, redliczki i inne. 

 • Agregat podorywkowy

  Oferujemy sprawdzone jakościowo części do agregatów podorywkowych.  U nas możesz zakupić standardową dwusercówkę importowaną z fabryki z Włoch oraz cały osprzęt elementów roboczych tj. redlic , odładniczka górna lub skrajna, lemieszyki boczne do gruberów typu Lemken Smaragd. Posiadamy również części robocze do gruberów Unia Kos, Kverneland, Rabe, Farmet, Frost, Kongskilde .

  Nasze części możesz również spotkać na pierwszym montażu agregatów ścierniskowych.

 • Głębosz

  W tej kategorii prezentujemy części do głębosza typu Unia Grudziądz Kret , Lame Michel oraz redlice do głębosza Rau oraz Kverneland.

 • Uprawa bezorkowa

  W kategorii tej przedstawiamy Państwu części do agregatów bezorkowych marek Horsch, Kockerling, Konskilde, Unia Cross. W naszej ofercie posiadamy słupice, redlice, podcinacze, osłony. Części wykonywane są ze stali borowej.

  uprawa bezorkowa-broszura.jpg

  Broszura -części do maszyn uprawowych DOMIX 

  pobierz

 • Siewnik

  Posiadamy części do siewników różnych marek, starszych, jak i nowszych modeli. W zależności od dostępności oferujemy części oryginalne lub zamienne sprawdzonych producentów.

 • Śruby

  W kategorii tej znajdziecie Państwo śruby służące do montażu elementów roboczych kupionych w naszym sklepie internetowym. W naszej ofercie śruby stożkowe, 2-noskowe, płużne, zamkowe, grzybkowe, z łbem 6-kątnym w różnych klasach twardości renomowanych producentów. Wszystkie śruby oprócz śrub z łbem 6-kątnym sprzedawane są w komplecie z nakrętka.

 • Produkty DURATOP
 • Wały doprawiające

Aktywne filtry