kupuj według kategorii

Strona główna

Left Banner

 • Piasty bezobsługowe

Blog Categories

Blog Categories

Agregat podorywkowy

Oferujemy sprawdzone jakościowo części do agregatów podorywkowych.  U nas możesz zakupić standardową dwusercówkę importowaną z fabryki z Włoch oraz cały osprzęt elementów roboczych tj. redlic , odładniczka górna lub skrajna, lemieszyki boczne do gruberów typu Lemken Smaragd. Posiadamy również części robocze do gruberów Unia Kos, Kverneland, Rabe, Farmet, Frost, Kongskilde .

Nasze części możesz również spotkać na pierwszym montażu agregatów ścierniskowych.

Podkategorie

 • Farmet

  W kategorii tej znajdziecie Państwo części do agregatów podorywkowych marki Farmet. W ofercie posiadamy m.in. lemieszyki wysokiej jakości ze stali borowej. Polecamy również redlice sercową włoskiej produkcji pasującą do wielu agregatów podorywkowych.

 • Frost

  W kategorii tej przedstawiamy ofertę części roboczych do agregatów podorywkowych marki Frost. Posiadamy w sprzedaży lemieszyki i redlice sercową włoskiej produkcji.

 • Kongskilde

  W kategorii tej oferujemy części do agregatów podorywkowych Kongskilde. W ofercie hiszpańskie redlice Vibroflex wykonane ze stali borowej.

 • Kverneland

  W tej kategorii znajdziecie Państwo części do agregatów podorywkowych marki Kverneland. Polecamy lemieszyki napawane włoskiej produkcji. Charakteryzują się one podwyższoną odporność na zużycie.

 • Lemken Smaragd

  W kategorii tej przedstawiamy Państwu naszą ofertę części uprawowych do agregatów podorywkowych marki Lemken. Posiadamy szeroką ofertę redlic S12, lemieszyków FL35 i FL37 w wersji z napawaniem lub bez. Oferowane przez nas części pochodzą z renomowanych europejskich fabryk produkujących części na "pierwszy montaż".

 • Rabe

  W tej kategorii proponujemy Państwu dobre jakościowo elementy robocze do agregatów podorywkowych Rabe. Oferujemy np. lemieszyki boczne GG45 lub GG51 włoskiej produkcji.

 • Unia Grudziądz KOS

  W kategorii tej proponujemy Państwu części do Unia Kos. W ofercie posiadamy redlice 1 lub 2 otworowe, lemieszyki podcinające. Produkty włoskiej produkcji ze stali borowej.

 • Vogel&Noot

  W kategorii tej oferujemy Państwu elementy robocze do agregatu podorywkowego marki Vogel&Noot. Proponowane części produkowane są z wysokogatunkowej stali borowej. Idealnie nadają się dla rolników wykonujących maszyny we własnym zakresie.

 • Uniwersalne

  W kategorii tej przedstawiamy Państwu elementy robocze do agregatu podorywkowego.  Części wytwarzane są z wysokogatunkowej stali borowej. W ofercie posiadamy kompletną słupice do agregatu podorywkowego a także talerze wyrównujące z piastą komletną. Podzespoły te są często wybierane przez rolników wykonujących maszyny we własnym zakresie.

 • Amazone

Aktywne filtry